ניהול רשתות חברתיות

ניהול וקידום ברשתות חברתיות

תחומי פעילות - רשתות שישמשו בתור הפנים של העסק. כאן יושקעו מאמצים באינטרקציה עם המשתמשים על ידי מעקב וניטור כל פעולות הפרסום והפוסטים
  • מעקב אחר המותג
  • ניהול מודעות פרסום
  • עיצוב מודעות ליצירת אינטרקציה עם קהל היעד
  • עידוד לייקים לפוסטים ולעמוד
img

רשתות חברתיות - איך לבחור את הרשת המתאימה?

100%

פרסום באינסטגרם

עולם התמונות. בעידן של היום הפרסום באינסטגרם הפל לפופולארי במיוחד בקרב עסקים שמתחבר לצעירים, אופנה, ריהוט וכל מה שאפשר לבדל דרך תמונה מדהימה אחת.
אם אתם נמנים ואפילו קרובים לקריטריונים הללו אינסטגרם היא הרשת עבורכם!

100%

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק הוא ללא ספק הפופולארי והמניב ביותר. בעזרת הפייסבוק אנו נוכל לפרסם במגוון אפשרויות ומיקומים כגון - עדכונים, פרסומת בתוך סרטון, עמודה שמאלית והאפשרויות לא מפסיקות להגיע. בעזרת הרשת החברתית אנו נוכל להגיע לקהל יעד ענק ומפולח בדיוק למי שייעדנו לו.

שיטות לעודד עוקבים וקליינטים פוטנציאליים

ביצוע פעולות שיווקיות
ביצוע פעולות שיווקיות
אחת מהשיטות הנפוצות ביותר בשוק היא ביצוע תחרות "עשו לעמוד שלנו לייק, הגיבו בפוסט ושתפו בפרופיל על מנת לזכות ב**** ". זו שיטת פרסום לא מקובלת מבחינת פייסבוק ועוברת על החוקים שלהם אך לעומת זאת היא שיטה יצירתית להבאת לייקים ועוקבים בפרק זמן קצר.
img
תוכן מעולה!
תוכן מעולה!
כתיבת פוסטים מעודדי אינטראקציה, מעודדי לייקים ויוצרים את הבאזז הדרוש הם שם המשחק. פוסטים אשר מסבירים על העסק ומביאים את המובן האדיש והלא מוכר הם לא בשבילנו אצלנו כל פוסט יהיה כוכב. במקום לכתוב "קולקצייה חדשה - מוזמנים להגיע ולראות" אנו נכתוב "הקולקציה החדשה שכולנו חיכינו סופסוף הגיעה ואיתה המבצעים השווים. לכן עקב השינוי, לא כדאי לפספס את ימי המכירות הבאים כי הם לא יחזרו ואתם פשוט תצטערו! הגיעו עוד היום!